Eğitmenlerimiz

Çağatay Gülay

Çağatay Gülay

Kocaeli Üniversitesi Sualtı Topluluğu Eğitmeni olan Çağatay GÜLAY 1982 yılında İzmit’te doğmuştur. Kocaeli Anadolu Lisesi’ni 2000 yılında bitirdikten sonra, Kocaeli Üniversitesi Metalürji ve Malzeme Mühendisliği’nden 2005 yılında mezun olmuştur. Mühendislik yönetimi anabilim dalında yüksek lisans yapmıştır. Uluslararası Kaynak Mühendisliği Diplomasına sahip olan GÜLAY halen özel bir şirkette kalite kontrol mühendisi olarak görev almaktadır.

Sualtı ile ilk tanışması, 2003 yılının Kasım ayında soğuk bir kış günü Ayvalık’ta Kocaeli Üniversitesi Sualtı Topluluğu’nda olmuştur. Daha sonra sualtı dünyasına gönül vererek 2009 yılında TSSF / CMAS 1*Eğitmen, 2010 yılında Rehber dalıcı ve son olarak 2017 yılında TSSF / CMAS 2* Dalış Eğitmeni olmuştur.

Çağatay GÜLAY in kulüp hakkında düşünceleri şöyledir;

“Koüsat amatör ruhla profesyonel organizasyonların yapıldığı bir ailedir. Yıllardır bu ailenin bir ferdi olmaktan gurur duyuyorum. Kocaeli Üniversitesi’ndeki en başarılı kulüplerinden biri olan KOÜSAT ailesinde bulunmak yalnız dalış anlamında değil sosyal, arkadaşlık ve kişisel olarak gelişmelerinde önemli ölçüde katkı sağlar. Öğrencilere tavsiyem; üniversite hayatlarında muhakkak KOÜSAT a yer vermelerini isterim.”

Geri Dön
koüsat © 2014 mehmet soyuer'in anısına emir caynak tarafından programlanmıştır.
echo <<
 

EOF;