Eğitmenlerimiz

Ege Can Bingöl

Ege Can Bingöl

Kocaeli Üniversitesi Sualtı topluluğu’nun CMAS 1* Eğitmeni olan Ege Can BİNGÖL, 1990 yılında İstanbul' da doğmuştur. İSTEK Uluğbey Anadolu Lisesi'nden mezun olmuş, ardından Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, Makina Mühendisliği bölümünden 2016 yılında mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra iş hayatına girmiş ve Altınay firmasında makina mühendisi olarak çalışmaktadır.

2012 Temmuz Ayında Koüsat’la tanışan Ege Can, Şubat/2014’te CMAS 2*, Ağustos 2014’te CMAS 3*, Mayıs/2017’de CMAS 1* Eğitmenlik brövelerini almıştır. 

KOÜSAT’ın 2012 yılından beri üyesi olan Ege Can, 17. Yönetim Kurulu'nda (2013-2014) Ürün ve Tasarım Sorumulusu, 18. Yönetim Kurulu'nda(2014-2015) Başkan Yardımcısı görevlerini yapmıştır. 

Ege Can’ın KOÜSAT hakkında düşünceleri şöyledir:

“Çocukluğumdan beri bir çok su sporu ile uğraşmama rağmen dalış sporunu hiç yapmamıştım. Sualtı dünyası ile 2012 Temmuz’unda Saroz Kömür limanı’nda KOÜSAT ile tanıştım. Sualtına girdiğim ilk dakikadan itibaren dalışta ilerlemek ve KOÜSAT’a faydalı bir dalıcı olmak en büyük hedeflerimden biri oldu. 

Dalış sporuna KOÜSAT ile devam ettikçe aslında dalış sporunun sadece bir araç olduğunu asıl güzel olanın, KOÜSAT’ın sevecen ve her biri birbirinden değerli üyelerini tanımak ve onlar ile vakit geçirmek olduğunu farkettim.

Artık KOÜSAT benim hayatımın bir parçası olmuştur. Bu kulüp üniversitede okuyan ve kulübe büyük bir gönül bağı olan arkadaşların çabaları ve bu arkadaşlara yol gösteren tecrübeli eğitmenlerimiz sayesinde yirmi yıldır varlığını sürdürmüş ve çok daha uzun yıllar sürdürecektir. Bu noktada bana düşen en büyük sorumluluk KOÜSAT’ın bana kattığı değerleri aramıza yeni katılan arkadaşlara aynı şekilde iletmektir. 

KOÜSAT ailesinin bir üyesi olmak ve Kulübe yeni dalıcılar kazandırmaktan her daim mutlu olacağım."

Geri Dön
koüsat © 2014 mehmet soyuer'in anısına emir caynak tarafından programlanmıştır.
echo <<
 

EOF;