Eğitmenlerimiz

Mert Orhan İç

Mert Orhan İç

  Kocaeli Üniversitesi Sualtı Topluluğu Eğitmeni olan Mert Orhan İç 1987 yılında doğmuştur. Kocaeli Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nden 2009 yılında mezun olduktan sonra 2013 yılında da İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İnsan Kaynakları ve Endüstri İlişkileri bölümünü bitirmiştir. İç, iş hayatında İnsan Kaynakları Uzmanı olarak görev almaktadır.

  2005 yılında KOÜSAT’a üye olan İç, TSSF-CMAS 1* Eğitmen, Padi Divemaster, Gümüş Cankurtaran, Emergency First Responder brövelerine sahiptir ayrıca Sanayi Dalgıçlığı yapmaktadır.

  Mert Orhan İç KOÜSAT 10. Yönetim Kurulu’nda Saymanlık görevini yerine getirmiştir.

  İç’in kulüp hakkındaki düşünceleri şöyledir;

  Hem organizasyonel hem de idari olarak üniversite öğrencilerinin yoğun çaba ve özverileri ile bir bayrak yarışı dâhilinde faaliyetlerine devam ederek, her neslin kendinden sonra gelenlere bilgi ve birikimlerini aktardığı, sualtı dünyasında başarılı işlere imza atan ve bu süreçte kulüp bünyesinde yer alan bireylerin profesyonel hayata atılmasında okul görevi gören, içerisinde olmaktan büyük gurur ve mutluluk duyduğum bir örgüttür KOÜSAT.

Geri Dön
koüsat © 2014 mehmet soyuer'in anısına emir caynak tarafından programlanmıştır.
echo <<
 

EOF;