Eğitmenlerimiz

Murat Altekin

Murat Altekin

  Kocaeli Üniversitesi Sualtı Topluluğu Eğitmeni olan Murat Altekin 1978 yılında doğmuştur. Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden 2001 yılında mezun olmuştur ve iş hayatına Makine Mühendisi olarak devam etmektedir.

  1998 yılında KOÜSAT’a üye olan Altekin TSSF-CMAS 2* Eğitmen brövesine sahiptir.

  Murat Altekin önceki yıllarda KOÜSAT Yönetim Kurulunda Saymanlık (2000-2001) ve Malzeme Sorumlusu (1999-2000) görevlerini yerine getirmiştir.

  Altekin’in kulüp hakkındaki düşünceleri şöyledir;

  Çocukluğumdan beri merak ettiğim sualtı dünyası ile ilk tanışma fırsatını 1998 yılında üniversite 3. sınıftayken elde edebildim. O senelerde bir A4 sayfası üzerinde “KOÜSAT alımlara başladı” yazısını okumam ve biraz çaba ile KOÜSAT ailesine katıldım (katılmamda emeği geçen Ceyhun Güner ve Serdar İnan’a teşekkür ederim).

 1998 Ekim ayıydı sanırım ilk olarak Bodrumda suya girdiğimden bu yana KOÜSAT ailesinin bir ferdi olarak, öğrencilik yıllarımda Malzemecilik ve Saymanlık yaptım. 2009 senesinde eğitmenliği kulübümüzden aldığımdan bu yana da faal olarak eğitmenliğe devam etmekteyim.

 Her sene artarak devam eden katılımı, büyüdükçe artan eğitmen ve tecrübeli dalıcıları, verdiği eğitimleri ve bir aile yapısı ile Türkiye’deki en aktif üniversite kulübü olan KOÜSAT ailesinin bir ferdi olmaktan hep mutlu olacağım. İyi ki varsın KOÜSAT…

 

Geri Dön
koüsat © 2014 mehmet soyuer'in anısına emir caynak tarafından programlanmıştır.
echo <<
 

EOF;