Eğitmenlerimiz

Tufan Künüroğlu

Tufan Künüroğlu

  Kocaeli Üniversitesi Sualtı Topluluğu Eğitmenlerinden olan Tufan Künüroğlu 1984 yılında doğmuştur. Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden 2008 yılında mezun olmuştur ve Atabay İlaç Sanayi’de Tıbbi Mümessil olarak görev almaktadır.

  Mart 2005’te KOÜSAT’a üye olan Künüroğlu TSSF-CMAS 1* Eğitmen brövesine sahiptir.

  Tufan Künüroğlu önceki yıllarda KOÜSAT Yönetim Kurulu’nda 2005-2006 döneminde Başkan Yardımcılığı, 2006-2007 döneminde Başkanlık, aynı zamanda da 2007-2008 döneminde Denetleme Kuruluna da Başkanlık yapmıştır.

  Künüroğlu’nun kulüp hakkındaki düşünceleri şöyledir;

  Amatör ruhla profesyonel organizasyonların hayata geçirildiği asla bir tur organizasyon kulübü olarak düşünülmemesi gereken; eğitim, dalış organizasyonu, yemek-bowling aktiviteleri, mavi paylaşım konferansları gibi etkinliklerle öğrencileri hem sosyalleşmesine katkıda bulunan hem gelecek iş hayatına ışık tutan hem de tehlikeli olduğu önyargısı olan bir doğa sporunu disiplin içinde gerçekleştirmeye yönelik çalışmalarını öğrenci arkadaşlarımıza maksimum fedakârlık minimum maliyet ile sunan öğrenci topluluğudur.

Geri Dön
koüsat © 2014 mehmet soyuer'in anısına emir caynak tarafından programlanmıştır.
echo <<
 

EOF;