2019 - 2020 Bahar Dönemi Ön Kayıt Formu

KOÜSAT NEDİR?
KOÜSAT, 1996 yılında başlayan girişimlerle günümüze kadar büyüyerek varlığını devam ettiren Kocaeli Üniversitesi bünyesindeki en aktif kulüptür. Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu tarafından verilen yetki belgesine sahiptir. Dalış becerisinin yanında KOÜSAT, üyelerine; liderlik nitelikleri, ekip çalışması konusunda deneyim ve planlama yeteneği kazanmaları için ortam sağlamaktadır.

NASIL KOÜSAT’LI OLABİLİRİM?
Dönem başlarında açılan kayıt standından veya www.kousat.org internet adresimizden ön kayıt yaptırabilir, açtığımız teorik ve pratik eğitimlere ücretsiz olarak. Bu aşamaları başarıyla tamamladıktan sonra eğitim gezisine katılımınızla KOÜSAT üyesi olabilirsiniz.

KOÜSAT NE YAPAR?
KOÜSAT, akademik takvimle çakışmayacak şekilde yıl içerisinde her ay bir tane olmak üzere toplam 9 dalış gezisi ve Eğitim-Öğretim yılı sonunda bir haftalık dalış kampı organize eder. Bir dalış gezisinde toplam 4 dalış yapılır. Dalış gezisi internet sitemiz üzerinden duyurulur. Gezi Cuma akşamı İzmit’ten yola çıkılması ile başlar. Cumartesi sabah otele varıp kahvaltı edildikten sonra tekneye geçilir ve ilk gün dalışlarını tamamlanır. Dalışlar bittikten sonra otele geri dönülür ve akşam yemeğinden sonra arzu edenlerle birlikte eğlenmek için dışarı çıkılır.

Pazar sabahı kahvaltıdan sonra tekneye gidilir ve dalışlar tamamlanır. Dalıştan sonra otelden çıkış yapılır. Ayrıca kulübümüz ulusal çapta bilimsel bir toplantı olan “Mavi Paylaşım Sualtı Bilimleri ve Sporları Toplantısı”na ev sahipliğini yaparak bilim insanlarını ve sualtına gönül veren değerli konukları bir araya getirir. Bunların dışında KOÜSAT; bowling turnuvası, tanışma yemekleri gibi dalış harici etkinlikler de düzenlemektedir.

CİDDİ BİR SPOR, KOÜSAT’A GÜVENEBİLİR MİYİM?
Türkiye Sualtı Sporları Federasyonuna bağlı olan kulübümüz; CMAS 1*, 2*, 3* dalıcıları ve 30’u aşkın eğitmeniyle TSSF’nin şart koştuğu tüm eğitim prosedürlerini eksiksiz ve tam bir sporcu disipliniyle uygular. 1996 yılından bu yana KOÜSAT yerel ve ulusal basında adından bahsettirmiş, güvenirliliğini kanıtlamıştır. Kulüp üyelerinin ücretsiz olarak yararlandığı donanımlı dalış ekipmanlarının onarımı periyodik ve uygun koşullarda aksatmadan yaptırılmaktadır.

DALIŞ BELGESİ VERİYOR MUSUNUZ?
Teorik ve pratik eğitimleri tamamlamanın haricinde, belge alabilmek için gerekli dalış sayısını tamamladığınızda tüm dünyada geçerli olan CMAS bröve vermekteyiz. Verdiğimiz belgeler; 1*, 2*, 3* CMAS Dalıcı 1* ve 2* CMAS Eğitmen Eğitimi kulübümüz tarafından verilmektedir.

DALIŞIN MALİYETİ NEDİR?
Herkesin aklına gelen ilk soru belki de işin parasal yönü ve KOÜSAT da bir öğrenci kulübü bu nedenle yapılan organizasyonlarda hiçbir kâr amacı güdülmez. Dalış yapmak için kendi ekipmanınızı da almanız gerekmez çünkü kulübümüzün ekipmanları mevcut. Bunları sizlerle paylaşıyoruz .

- Koüsat üyesi olmak için aşağıdaki formu doldurduktan sonra ücretsiz olarak verilecek olan teorik eğitimlere katılmanız gerekmektedir.

- Koüsat 'a üye olabilmek için Kocaeli Üniversitesi 'nde öğrenci ya da görevli olmanız gerekmektedir.

- Lütfen aşağıdaki alanları dikkatli ve doğru bir şekilde doldurunuz.

- Kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır.

İsim Soyisim:
E-Posta:
Bölüm:
Sınıf:
Telefon:
Bizi Nereden Duydunuz:
Notlar:koüsat © 2014 mehmet soyuer'in anısına emir caynak tarafından programlanmıştır.
echo <<
 

EOF;